Hasret gidermeye gelmiş - Haberler - Gazipaşa Sahil Gazetesi
Online
 
 

 

 
Döviz Kurları

 
Sinema Filmleri
 
Hasret gidermeye gelmiş

GAZİPAŞA'YI ziyaret eden CHP'li eski vekil Kamacı'nın ülke gündeminin ilk sırasına oturan anayasa değişikliği konusunda bilgilendirme yapması beklenirken, hasret gidermeye geldiğini belirtmesi partililer ile ilçe halkını şok etti. Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) 22'nci Dönem Antalya Milletvekili Nail Kamacı, Gazipaşa ilçe örgütünü ziyaret etti. İlçe Başkanı Ömer Güven ve yönetimi tarafından karşılanan eski vekil,  partililerle bir araya geldi. Siyasi açıklamaların Genel Merkez tarafından yapıldığını ifade eden Kamacı, "Amacım partililerle bir araya gelerek hasret gidermek. Uzun zamandır Gazipaşa'ya ziyarette bulunamamıştım. İlçe Başkanı Ömer Güven ve yönetimine 'Kolay gelsin' demek için buradayım. Siyasi anlamda gerekli açıklamalar her zaman genel merkez tarafından yapılıyor. Burada siyasetten daha çok sohbet edeceğiz. Bu anlamda dertleşeceğiz de diyebiliriz. Antalya'da ilçe örgütlerine ziyaretlerimiz devam ediyor. Ziyaretler kapsamında bugün Gazipaşa'dayız. İlçe örgütüne gelerek beni yalnız bırakmayan partililerimize teşekkür ederim" dedi. Gazeteciler tarafından yöneltilen soruları yanıtlamaktan kaçınan Kamacı'nın bu tavrı, 'Madem konuşmayacaktın, neden geldin' şeklinde tepkileri de beraberinde getirdi.

Tarih : 12.1.2017
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.

 
Haberler
964 SEÇMEN SANDIĞA G..
BÜYÜKŞEHİR Yasası ile 30 Mart 2014 yılında yapılan yerel seçimlerin ardından 'Belde' statüsünden mahalleye dönüşen Kahya..
Devamı >
TOTALİTER VE OTORİTE..
                  George ORWELL’in “1984” romanı, totaliter yönetim biçimini anlatır. Miguel-Angel ASTURIAS’ın “Sayın..
Devamı >
Denizbank'a yeni müdür
DENİZBANK Gazipaşa Şube Müdürlüğü'ne Fatih Genç atandı. Mevcut Müdür Yılmaz Aydındoğan'ın görevinden ayrılması üzerine, ..
Devamı >
Yeni Cami'de istişar..
GAZİPAŞA İlçe Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya başkanlığında din görevlileriyle yapılan istişare ve değerlendirme toplantı..
Devamı >
'Hedefleri Atatürk C..
ATATÜRKÇÜ Düşünce Derneği (ADD) Gazipaşa Şubesi, Anayasa değişikliği ile ilgili dernek binasında basın açıklaması yaptı...
Devamı >
Ilıca ve Yeniköy'e k..
AKDENİZ Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Antalya'nın Gazipaşa, Muratpaşa, Kepez, Alanya, Demre, Kaş, Kemer, Kumluca, Korku..
Devamı >