Hasret gidermeye gelmiş - Haberler - Gazipaşa Sahil Gazetesi
Online
 
 

 

 
Döviz Kurları

 
Sinema Filmleri
 
Hasret gidermeye gelmiş

GAZİPAŞA'YI ziyaret eden CHP'li eski vekil Kamacı'nın ülke gündeminin ilk sırasına oturan anayasa değişikliği konusunda bilgilendirme yapması beklenirken, hasret gidermeye geldiğini belirtmesi partililer ile ilçe halkını şok etti. Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) 22'nci Dönem Antalya Milletvekili Nail Kamacı, Gazipaşa ilçe örgütünü ziyaret etti. İlçe Başkanı Ömer Güven ve yönetimi tarafından karşılanan eski vekil,  partililerle bir araya geldi. Siyasi açıklamaların Genel Merkez tarafından yapıldığını ifade eden Kamacı, "Amacım partililerle bir araya gelerek hasret gidermek. Uzun zamandır Gazipaşa'ya ziyarette bulunamamıştım. İlçe Başkanı Ömer Güven ve yönetimine 'Kolay gelsin' demek için buradayım. Siyasi anlamda gerekli açıklamalar her zaman genel merkez tarafından yapılıyor. Burada siyasetten daha çok sohbet edeceğiz. Bu anlamda dertleşeceğiz de diyebiliriz. Antalya'da ilçe örgütlerine ziyaretlerimiz devam ediyor. Ziyaretler kapsamında bugün Gazipaşa'dayız. İlçe örgütüne gelerek beni yalnız bırakmayan partililerimize teşekkür ederim" dedi. Gazeteciler tarafından yöneltilen soruları yanıtlamaktan kaçınan Kamacı'nın bu tavrı, 'Madem konuşmayacaktın, neden geldin' şeklinde tepkileri de beraberinde getirdi.

Tarih : 12.1.2017
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.

 
Haberler
ÖLEN YOK DOĞAN ÇOK
GAZİPAŞA Devlet Hastanesi’nde 2017 yılının ilk 2 ayında acil servis dahil toplam 38 bin 774 hasta tedavi gördü. Söz konu..
Devamı >
Ak Parti'de Erdoğan ..
AK PARTİ Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Antalya'da İl Başkanlığı'nda düzenlenen ilçe başkanları toplantısına katıld..
Devamı >
Belediyeye 75 İşçi
GAZİPAŞA Belediyesi'nde geçici süreyle çalışacak 75 işçi, noter huzurunda çekilen kurayla belirlendi. Gazipaşa Belediye..
Devamı >
Savcı Kayretli ihraç..
HAKİMLER ve Savcılar Yüksek Kurulunun(HSYK), Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması(FETÖ/PDY) soruşturması k..
Devamı >
Melek yüzler ağırlandı
GAZİPAŞA Duy-Sev Kreş ve Gündüz Bakım Evi 'Melek Yüzleri' ağırladı. 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla D..
Devamı >
Ramazan ayı umre kay..
GAZİPAŞA İlçe Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı umre organizasyonu kapsamın..
Devamı >