Hasret gidermeye gelmiş - Haberler - Gazipaşa Sahil Gazetesi
Online
 
 

 

 
Döviz Kurları

 
Sinema Filmleri
 
Hasret gidermeye gelmiş

GAZİPAŞA'YI ziyaret eden CHP'li eski vekil Kamacı'nın ülke gündeminin ilk sırasına oturan anayasa değişikliği konusunda bilgilendirme yapması beklenirken, hasret gidermeye geldiğini belirtmesi partililer ile ilçe halkını şok etti. Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) 22'nci Dönem Antalya Milletvekili Nail Kamacı, Gazipaşa ilçe örgütünü ziyaret etti. İlçe Başkanı Ömer Güven ve yönetimi tarafından karşılanan eski vekil,  partililerle bir araya geldi. Siyasi açıklamaların Genel Merkez tarafından yapıldığını ifade eden Kamacı, "Amacım partililerle bir araya gelerek hasret gidermek. Uzun zamandır Gazipaşa'ya ziyarette bulunamamıştım. İlçe Başkanı Ömer Güven ve yönetimine 'Kolay gelsin' demek için buradayım. Siyasi anlamda gerekli açıklamalar her zaman genel merkez tarafından yapılıyor. Burada siyasetten daha çok sohbet edeceğiz. Bu anlamda dertleşeceğiz de diyebiliriz. Antalya'da ilçe örgütlerine ziyaretlerimiz devam ediyor. Ziyaretler kapsamında bugün Gazipaşa'dayız. İlçe örgütüne gelerek beni yalnız bırakmayan partililerimize teşekkür ederim" dedi. Gazeteciler tarafından yöneltilen soruları yanıtlamaktan kaçınan Kamacı'nın bu tavrı, 'Madem konuşmayacaktın, neden geldin' şeklinde tepkileri de beraberinde getirdi.

Tarih : 12.1.2017
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.

 
Haberler
TOKİ'DEN İLK ADIM
Piyasa koşullarında ev sahibi olması güç olan dar ve orta gelirli vatandaşlar için 'dost eli' yaklaşımıyla hizmetlerini ..
Devamı >
Esnafın kermes tepkisi
Önce  Tarım Fuarı'nda açılan yiyecek ve içecek stantları, ardından İlçe Müftülüğü tarafından şehrin göbeğinde kermes açı..
Devamı >
Görücü'nün acı günü
DENİZLİ Merkezefendi ilçesinin Gazipaşalı Kaymakamı Şükrü Görücü'nün, annesi Ayşe Görücü vefat etti. Bir süredir hasta o..
Devamı >
Karatepe'de Kutlu Do..
GAZİPAŞA İlçe Müftülüğü'nün Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Karatepe M..
Devamı >
Jandarmaya şehit ate..
GAZİPAŞA İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanlığı'nda asayiş tim komutanı olarak görev yapan Jandarma Astsubay Emrah Çel..
Devamı >
İkiz plakaya PTS'li..
VAN'DAN Antalya’ya giden bir yolcu otobüsünün Gazipaşa şehir girişinde bulunan PTS’ye takılarak ikiz plaka uyarısı verme..
Devamı >