Paylaşım kaldırıldı - Haberler - Gazipaşa Sahil Gazetesi
Online
 
 

 

 
Döviz Kurları

 
Sinema Filmleri
 
Paylaşım kaldırıldı

GAZİPAŞA Merkez Camii Müezzini Ahmet Kayacan, şikayet üzerine Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili yaptığı paylaşımını kaldırdı. CHP Gazipaşa İlçe Başkanı Ömer Güven, sosyal medyadaki hesabından yaptığı paylaşımla  Genel Başkanları Kılıçdaroğlu hakkında aşağılayıcı ve küfürlü hakaretlere varan paylaşımlarda bulunduğu iddiasıyla Merkez Camii Müezzini Ahmet Kayacan hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Merkez Camii Müezzini Ahmet Kayacan'ın, sosyal medyadaki hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu 'Başkan Çaycısı' olarak gösteren  'Başkanlık Sisteminde Milletin Görmek İstediği Tablo' başlıklı hakaret içeren paylaşımla tepki toplamıştı. Müezzin Kayacan'ın gerek hakkındaki suç duyurusu gerekse kamuoyundan yükselen tepkiler üzerine, söz konusu paylaşımı hesabından sildiği gözlendi.

Tarih : 12.1.2017
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.

 
Haberler
TOKİ'DEN İLK ADIM
Piyasa koşullarında ev sahibi olması güç olan dar ve orta gelirli vatandaşlar için 'dost eli' yaklaşımıyla hizmetlerini ..
Devamı >
Esnafın kermes tepkisi
Önce  Tarım Fuarı'nda açılan yiyecek ve içecek stantları, ardından İlçe Müftülüğü tarafından şehrin göbeğinde kermes açı..
Devamı >
Görücü'nün acı günü
DENİZLİ Merkezefendi ilçesinin Gazipaşalı Kaymakamı Şükrü Görücü'nün, annesi Ayşe Görücü vefat etti. Bir süredir hasta o..
Devamı >
Karatepe'de Kutlu Do..
GAZİPAŞA İlçe Müftülüğü'nün Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Karatepe M..
Devamı >
Jandarmaya şehit ate..
GAZİPAŞA İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanlığı'nda asayiş tim komutanı olarak görev yapan Jandarma Astsubay Emrah Çel..
Devamı >
İkiz plakaya PTS'li..
VAN'DAN Antalya’ya giden bir yolcu otobüsünün Gazipaşa şehir girişinde bulunan PTS’ye takılarak ikiz plaka uyarısı verme..
Devamı >