Hatalı parka af yok - Haberler - Gazipaşa Sahil Gazetesi
Online
 
 

 

 
Döviz Kurları

 
Sinema Filmleri
 
Hatalı parka af yok

GAZİPAŞA'NIN kanayan yarası haline gelen otopark sorunu ve hatalı parklar vatandaşları çileden çıkarmaya devam ediyor. Hatalı parkta sınır tanımayan sürücüler, engelli alanlarına, yaya geçitlerine, kaldırımlara, hatta yaya yollarına bile araçlarını park ediyor. Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, hatalı park eden araçları affetmiyor. Kurallara uymayan sürücülerin araçları önce fotoğraf makineleriyle belgelenip sonrasında cezai işlem uygulanıyor.
Bu kapsamda şehrin ana arterlerinde denetimlerinde denetimlerini sürdüren trafik ekipleri, D400 Karayolu üzeri Denizkızı Kavşağı'nda hatalı park eden aracın fotoğrafını çekerek 95 lira ceza yazdı. Haytalı parklara taviz verilmeyeceğini belirten emniyet müdürlüğü yetkilileri, "Sürücülerimizin trafik kurallarına uymalarını bekliyoruz. Kimse kimsenin hakkına tecavüz etmezse, trafikte rahatlar. Çalışmalarımız ve uygulamalarımız bu yönde devam edecektir" dedi.

Tarih : 12.1.2017
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.

 
Haberler
Şoför camiası da 'Ba..
25 ŞUBAT'TA yapılacak olan Gazipaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimleri için çalışmalarını sürdüren..
Devamı >
Milletvekili Köse Ye..
AK PARTİ Antalya Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Mustafa Köse, Gazipaşa'da halk oylaması bilgilendirme toplantıs..
Devamı >
Hedef sağlıklı nesil
GAZİPAŞA Kaymakam Nurullah Kaya, ilçe beden eğitimi öğretmenleriyle bir araya gelerek yetenekli öğrencilerin tespiti ile..
Devamı >
Seçmen listeleri ask..
16 NİSAN'DA yapılacak olan referandum için seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı. Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) ha..
Devamı >
22 Şubat'a uzatıldı
AÇIK Öğretim Lisesi (AÖL) 2. Dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemleri için ek süre verildi. Gazipaşa Halk Eğitim Mer..
Devamı >
Muhalefet harekete geçti
MHP'Lİ MUHALİFLER, Ankara'da gövde gösterisi yaptı. Referandumda ‘Hayır' kampanyası başlatan Meral Akşener, Ümit Özdağ, ..
Devamı >