Hatalı parka af yok - Haberler - Gazipaşa Sahil Gazetesi
Online
 
 

 

 
Döviz Kurları

 
Sinema Filmleri
 
Hatalı parka af yok

GAZİPAŞA'NIN kanayan yarası haline gelen otopark sorunu ve hatalı parklar vatandaşları çileden çıkarmaya devam ediyor. Hatalı parkta sınır tanımayan sürücüler, engelli alanlarına, yaya geçitlerine, kaldırımlara, hatta yaya yollarına bile araçlarını park ediyor. Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, hatalı park eden araçları affetmiyor. Kurallara uymayan sürücülerin araçları önce fotoğraf makineleriyle belgelenip sonrasında cezai işlem uygulanıyor.
Bu kapsamda şehrin ana arterlerinde denetimlerinde denetimlerini sürdüren trafik ekipleri, D400 Karayolu üzeri Denizkızı Kavşağı'nda hatalı park eden aracın fotoğrafını çekerek 95 lira ceza yazdı. Haytalı parklara taviz verilmeyeceğini belirten emniyet müdürlüğü yetkilileri, "Sürücülerimizin trafik kurallarına uymalarını bekliyoruz. Kimse kimsenin hakkına tecavüz etmezse, trafikte rahatlar. Çalışmalarımız ve uygulamalarımız bu yönde devam edecektir" dedi.

Tarih : 12.1.2017
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.

 
Haberler
TOKİ'DEN İLK ADIM
Piyasa koşullarında ev sahibi olması güç olan dar ve orta gelirli vatandaşlar için 'dost eli' yaklaşımıyla hizmetlerini ..
Devamı >
Esnafın kermes tepkisi
Önce  Tarım Fuarı'nda açılan yiyecek ve içecek stantları, ardından İlçe Müftülüğü tarafından şehrin göbeğinde kermes açı..
Devamı >
Görücü'nün acı günü
DENİZLİ Merkezefendi ilçesinin Gazipaşalı Kaymakamı Şükrü Görücü'nün, annesi Ayşe Görücü vefat etti. Bir süredir hasta o..
Devamı >
Karatepe'de Kutlu Do..
GAZİPAŞA İlçe Müftülüğü'nün Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Karatepe M..
Devamı >
Jandarmaya şehit ate..
GAZİPAŞA İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanlığı'nda asayiş tim komutanı olarak görev yapan Jandarma Astsubay Emrah Çel..
Devamı >
İkiz plakaya PTS'li..
VAN'DAN Antalya’ya giden bir yolcu otobüsünün Gazipaşa şehir girişinde bulunan PTS’ye takılarak ikiz plaka uyarısı verme..
Devamı >