Gazipaşa Sahil Gazetesi
Online
 
 

 

 
Döviz Kurları

 
Sinema Filmleri
 
Haberler
 • ÖLEN YOK DOĞAN ÇOK
  GAZİPAŞA Devlet Hastanesi’nde 2017 yılının ilk 2 ayında acil servis dahil toplam 38 bin 774 hasta tedavi gördü. Söz konusu dönemde de ilçede yaşayan Suriyeli vatandaşların Gazipaşa Devlet Hastanesi'nde doğan bebek sayısı ile aldıkları sağlık hizmetleri çarpıcı boyutlara ulaştı. Gazipaşa Devlet Hastanesi Başhekim Vekili..
  Devamı >
 • Ak Parti'de Erdoğan seferberliği
  AK PARTİ Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Antalya'da İl Başkanlığı'nda düzenlenen ilçe başkanları toplantısına katıldı. Başkan Pişkin, toplantıda 25 Mart 2017 Cumartesi günü Antalya'ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve referandum çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunulduğunu belirtti. İl Baş..
  Devamı >
 • Belediyeye 75 İşçi
  GAZİPAŞA Belediyesi'nde geçici süreyle çalışacak 75 işçi, noter huzurunda çekilen kurayla belirlendi. Gazipaşa Belediyesi ve İŞKUR işbirliği ile toplum yararına program (TYP) çerçevesinde 6 ay süreyle görev yapacak geçici 75 işçi, başvuru sayısı fazla olunca noter huzurunda gerçekleştirilen kura sonucu tespit edildi. ..
  Devamı >
 • Savcı Kayretli ihraç edildi
  HAKİMLER ve Savcılar Yüksek Kurulunun(HSYK), Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması(FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 202 hakim ve savcıyı meslekten ihraç etmesine dair kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararda, FETÖ/PDY ile ilgili bilgilere yer verilerek, ekteki listede isimleri bulunan 202 hakim ve savcı..
  Devamı >
 • Melek yüzler ağırlandı
  GAZİPAŞA Duy-Sev Kreş ve Gündüz Bakım Evi 'Melek Yüzleri' ağırladı. 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Duy-Sev Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğretmen ve öğrencileri, down sendromlu öğrencileri misafir ederek birlikte yemek yedi. Öğretmen ve öğrenciler tarafından down sendromlu misafirlere hediye takdim edild..
  Devamı >
 • Ramazan ayı umre kayıtları başladı
  GAZİPAŞA İlçe Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı umre organizasyonu kapsamında Ramazan ayı’na özel umre turları düzenlendiğini bildirdi. Müftü Yalçınkaya, Umre turlarının yürüme mesafeli 14 ve 30 gün süreli, servisli 15, 20 ve 30 gün süreli ve servisli 14 günlük Kudüs aktarma..
  Devamı >
 • Taksicilere yakıt indirimi
  GAZİPAŞA Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Başkanı Adem Tekin ile Çataloğlu Hasan Ekinci ve oğullarının işbirliği ile Saray Restoran'da akşam yemeği düzenlendi. Yemekli toplantıya Kooperatif üyelerinin yanısıra Lukoil Petrol çalışanları da katıldı. Yapılan görüşme neticesinde Kooperatif Başkanı Adem Tekin ve Petrol Ofi..
  Devamı >
 • Muhtar Tekin'den yol teşekkürü
  GAZİPAŞA Belediyesi, Kızılgüney Mahallesi'nde beton yol çalışması gerçekleştirdi. Bu kapsamda, Gazipaşa Belediyesi ekipleri tarafından Kızılgüney Mahallesi'nin engelli ve araç girmeyen kısımlarına beton yol dökülerek, ulaşım kolaylığı sağlandı. Beton yol çalışmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızılgüney Mahalle..
  Devamı >
 • Mart'ta da sıfır çektik
  ANTALYA'DA turizm sektöründe yaşanan kan kaybı, havacılık sektörünü de vurdu. 15 Temmuz darbe girişimi, Rusya ile yaşanan uçak krizi ve terör olaylarının ardından, son dönemde Türkiye'nin Avrupa ülkeleriyle yaşadığı siyasi gerilim Gazipaşa Havalimanı istatistiklerine de yansıdı.Turizmde yaşanan kan kaybının havacılık s..
  Devamı >
 • Miniklerin orman sevgisi
  GAZİPAŞA Aren Masal Evi Kreş Gündüz Bakım Evi öğrencileri, 'Orman Haftası' dolayısıyla Orman İşletme Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Dün saat 11.00'de öğretmenleri ile birlikte Orman İşletme Müdürlüğü'ne giden öğrenciler ilk olarak binayı gezdi. Daha sonra İşletme Müdürü Halil Kısacık'ı makamında ziyaret ederek çiçek takdim..
  Devamı >


powered by macsonuclari.net

 

 
Haberler
ÖLEN YOK DOĞAN ÇOK
GAZİPAŞA Devlet Hastanesi’nde 2017 yılının ilk 2 ayında acil servis dahil toplam 38 bin 774 hasta tedavi gördü. Söz konu..
Devamı >
Ak Parti'de Erdoğan ..
AK PARTİ Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Antalya'da İl Başkanlığı'nda düzenlenen ilçe başkanları toplantısına katıld..
Devamı >
Belediyeye 75 İşçi
GAZİPAŞA Belediyesi'nde geçici süreyle çalışacak 75 işçi, noter huzurunda çekilen kurayla belirlendi. Gazipaşa Belediye..
Devamı >
Savcı Kayretli ihraç..
HAKİMLER ve Savcılar Yüksek Kurulunun(HSYK), Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması(FETÖ/PDY) soruşturması k..
Devamı >
Melek yüzler ağırlandı
GAZİPAŞA Duy-Sev Kreş ve Gündüz Bakım Evi 'Melek Yüzleri' ağırladı. 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla D..
Devamı >
Ramazan ayı umre kay..
GAZİPAŞA İlçe Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı umre organizasyonu kapsamın..
Devamı >