Gazipaşa Sahil Gazetesi
Online
 
 

 

 
Döviz Kurları

 
Sinema Filmleri
 
Haberler
 • Şoför camiası da 'Barışkan' diyor
  25 ŞUBAT'TA yapılacak olan Gazipaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimleri için çalışmalarını sürdüren en güçlü başkan adayı Hasan Barışkan ve ekibi; sanayi, çarşı ve pazarcı esnafının ardından Kamyoncular ve Havalimanı Taksicileri Kooperatiflerini ziyaret etti. Geçimini direksiyon sallayarak kazanan ..
  Devamı >
 • Milletvekili Köse Yeni 'Anayasa'yı anlattı
  AK PARTİ Antalya Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Mustafa Köse, Gazipaşa'da halk oylaması bilgilendirme toplantısına katıldı. Belediye Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanı Adil Çelik, Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükakça, Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pi..
  Devamı >
 • Hedef sağlıklı nesil
  GAZİPAŞA Kaymakam Nurullah Kaya, ilçe beden eğitimi öğretmenleriyle bir araya gelerek yetenekli öğrencilerin tespiti ile okullardaki spor sorunları konulu toplantı düzenlendi. Öğretmenevinde düzenlenen toplantıya Kaymakam Kaya'nın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aktaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hayri Ser..
  Devamı >
 • Seçmen listeleri askıya çıktı
  16 NİSAN'DA yapılacak olan referandum için seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı. Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) hazırladığı seçim takvimine göre, muhtarlık bölgesi askı listeleri 26 Şubat pazar gününe kadar askıda kalacak ve muhtarlıklar hafta sonları dahil hizmet verecek.Seçmenler ayrıca YSK’nın “www.ysk.gov.tr”..
  Devamı >
 • 22 Şubat'a uzatıldı
  AÇIK Öğretim Lisesi (AÖL) 2. Dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemleri için ek süre verildi. Gazipaşa Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürü Ali Doğan, açık öğretim okullarının kayıt işlemleri süresinin 22 Şubat Çarşamba günü mesai bitimine kadar uzatıldığını duyurdu.  Müdür Doğan, “Açık öğretim okullarının 8 Şubat’ta son..
  Devamı >
 • Muhalefet harekete geçti
  MHP'Lİ MUHALİFLER, Ankara'da gövde gösterisi yaptı. Referandumda ‘Hayır' kampanyası başlatan Meral Akşener, Ümit Özdağ, Sinan Ogan ve Koray Aydın ile ülkücülerin oluşturduğu ‘Hayır Platformu’ Nazım Hikmet Kültür Merkezi salonunda buluştu. Salona ‘Tek Adama Hayır, Ülkem için Ülküm için Hayır’ sloganlarının yer aldığı af..
  Devamı >
 • Kaya'dan Yakacık ziyareti
  GAZİPAŞA Kaymakamı Nurullah Kaya, ilçe genelinde bulunan eğitim kurumlarını ziyaret ederek birtakım incelemelerde bulunuyor. Kaymakam Kaya bu kapsamda beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aktaş ile Yakacık M. Oğuz Galadran İlkokulu’nu ziyaret etti. Sınıfları dolaşan ve Öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Kaya, de..
  Devamı >
 • Cadde Oto Yıkama hizmette
  GAZİPAŞA'DA, daha önce Gamalı Oto Yıkama adı altında hizmet veren servis, Murat Şen, Hayati Yılmaz ve Hüseyin Yılmaz tarafından devralınarak Cadde Oto Yıkama ve Aksesuar servisi olarak hizmet vermeye başladı. Yeni işyerlerinin Gazipaşa için hayırlı olmasını dileyen Cadde Oto Yıkama ve Aksesuar işletmecileri Murat Şen, ..
  Devamı >
 • YÜCEL SERT KONUŞTU
  ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kanal A Televizyonu’nda Haberin Manşeti programında usta gazeteci Gaye Coşkun’un canlı yayın konuğu oldu. Hizmetlerini, yatırımlarını, projeleri anlatan Başkan Yücel, büfe ve otobüs satışları ile ilgili tartışmalara gönderme yaparak, “Bu halk kışı nasıl geçirdiğini bilir, yediğ..
  Devamı >
 • Turizme sevindirici haber
  DÜNYANIN en büyük seyahat şirketlerinden birisi olan Thomas Cook, Antalya pazarı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye talebinin son dakikaya sıkıştığı Avrupa pazarında erken rezervasyonun erken başlaması ve başta İspanya olmak üzere daha çok Batı Akdeniz destinasyonlarının bu dönemden karlı çıkmasının ardında..
  Devamı >


powered by macsonuclari.net

 

 
Haberler
Şoför camiası da 'Ba..
25 ŞUBAT'TA yapılacak olan Gazipaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimleri için çalışmalarını sürdüren..
Devamı >
Milletvekili Köse Ye..
AK PARTİ Antalya Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Mustafa Köse, Gazipaşa'da halk oylaması bilgilendirme toplantıs..
Devamı >
Hedef sağlıklı nesil
GAZİPAŞA Kaymakam Nurullah Kaya, ilçe beden eğitimi öğretmenleriyle bir araya gelerek yetenekli öğrencilerin tespiti ile..
Devamı >
Seçmen listeleri ask..
16 NİSAN'DA yapılacak olan referandum için seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı. Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) ha..
Devamı >
22 Şubat'a uzatıldı
AÇIK Öğretim Lisesi (AÖL) 2. Dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemleri için ek süre verildi. Gazipaşa Halk Eğitim Mer..
Devamı >
Muhalefet harekete geçti
MHP'Lİ MUHALİFLER, Ankara'da gövde gösterisi yaptı. Referandumda ‘Hayır' kampanyası başlatan Meral Akşener, Ümit Özdağ, ..
Devamı >